Het advies- en ingenieursbureau Tebodin, dat in april 2012 onderdeel werd van de Bilfinger Groep, maakt voortaan deel uit van de nieuw opgerichte subgroep Bilfinger Industrial Technologies.
Met ongeveer 8.000 werknemers, waaronder ruim 4.000 ingenieurs, realiseert de nieuwe subgroep een omzet van meer dan € 900 miljoen. “Onze internationale klanten vragen om gespecialiseerde kennis in consultancy en design voor de bouw van industriële installaties en vervolgens verstrekken zij ons opdracht om de projecten uit te voeren”, aldus Gerhard Schmidt, CEO van Bilfinger Industrial Technologies.
De Bilfinger Groep heeft onlangs Bilfinger Industrial, haar grootste bedrijfsonderdeel, geherstructureerd tot twee nieuwe subgroepen. Naast Bilfinger Industrial Technologies, (met het hoofdkantoor in Frankfurt) bestaat nu ook Bilfinger Industrial Services (met het hoofdkantoor in München).