Op de Duurzame Droogenergie Dag nemen de verschillende sprekers je mee in hun ervaringen met duurzaam drogen. De spreektaal op het evenement zal Nederlands zijn m.u.v. twee sessies. Naast een uitgebreid programma met sprekers uit verschillende branches zal er alle ruimte zijn om te netwerken en kennis te maken met de sponsorbedrijven. De dag zal worden afgesloten met een netwerkborrel.

Programma Duurzame Droogenergie Dag 2023

Tijdstip Onderdeel
09:00Ontvangst | Congrescentrum Orpheus
09:30Opening | Duurzame Droogenergie Dag
09:45Keynote spreker
Jan Grift | Blue Terra | Ontwikkelingen in de warmtepomp technologie en integratie van warmtepomp technologie in de petfood droger van Geelen Counterflow
10:35Sessie
Julian Kübler | Allgaier | High temperature heat pumps for energy optimization of industrial drying plants (Engels)
11:00Pauze | Netwerkplein
11:20 Sessie
Joost Barneveld | GEA | Warmtepomp toepassingen voor drogers (AddCool)
11:50Sessie
David Hollestelle | IP&D experts | Energie optimalisatie begint met het product
12:20Lunch | Netwerkplein
13:20Sessie
Marcel van den Berghe | Munters | Munsters OptiPure oplossing voor sproeidrogen
13:50Sessie
Maarten Holtkamp | Tema Process | Het toepassen van hoge temperatuur warmtepompen in Fluidbed drogers
14:20Sessie
Reinier van Dijke & Bernd Feuerriegel | Lübbers | Comparison of high temperature heat pump concepts for NET ZERO spray drying (Engels)
14:45Pauze | Netwerkplein
15:10Sessie
Björn Kuipers | De Kleijn energy consultants & engineers | Warmte terugwinning
15:40Wrap-up
Martijn Fox | De Nederlandse Werkgroep Drogen (NWGD)
15:50Netwerkborrel | Netwerkplein
16:30Einde | Duurzame Droogenergie Dag

Dit evenement wordt mede mogelijk gemaakt door: