Stijma Triltechniek toont op Solids krachtige elektrische ePKL-klopper

Stijma Triltechniek toont op Solids krachtige elektrische ePKL-klopper featured image

Stijma Triltechniek is een technische handelsfirma gespecialiseerd in trilmotoren en aanverwante apparatuur voor de droge bulksector. In haar Solids-stand toont het bedrijf de nieuwe, gepatenteerde ePKL elektrische klopper van NetterVibration.

Het is de eerste elektrisch aangedreven klopper met de kracht van de met perslucht aangedreven PKL-serie. Of het nu gaat om silo’s, leidingen of containers; de kloppers uit de PKL-serie zijn een beproefde oplossing voor het verwijderen van aanklevingen en brugvorming. Een met perslucht aangedreven zuiger produceert daarbij telkens een impact vergelijkbaar met een hamerklap. De ePKL biedt door zijn elektrische aandrijving een oplossing voor situaties waar perslucht niet beschikbaar of gewenst is.

Compact, robuust en eenvoudig te installeren

De ePKL is compact, robuust en eenvoudig te installeren. Dankzij de optie voor accuvoeding is hij ook mobiel inzetbaar. De aansturing kan eenmalige of regelmatige pulsen afgeven en laat zich naadloos integreren in moderne besturingssystemen. Dat maakt flexibele, procesafhankelijke functies mogelijk, zoals het automatisch optimaliseren van klopcycli op basis van vulniveaus in silo’s om onnodige slagen te voorkomen.

De elektrische ePKL is op Solids Rotterdam te bewonderen in stand B23.

Meer over Stijma Triltechniek.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.