Na het succesvolle bezoek aan roerwerkbouwer Jongia in Leeuwarden begin dit jaar, staat aanstaande woensdag 15 april het volgende Machevo & Bulk-bedrijfsbezoek op de agenda. Dit keer nemen de leden een kijkje achter de schermen nemen bij Meprofa in Heerhugowaard.
Meprofa vervaardigt uiteenlopende installaties en apparaten voor de (proces)industrie: van een single pipe spool tot complete installaties. Machevo-leden worden welkom geheten door Meprofa-directeur Lex van der Beeke. Hij vertelt over zijn bedrijf en geeft aansluitend ook een rondleiding door de fabriek. Verder staat een presentatie over Remanufacturing op de agenda: gebruikte producten die volledig worden gedemonteerd, gereinigd, hersteld en opnieuw opgebouwd tot een staat die technisch gelijkwaardig is aan nieuw. Egbert Rinsma van het Remanufacturing Collectief deelt inzichten, ervaringen en praktijkvoorbeelden van industriële maakbedrijven die al met remanufacturing actief zijn. Hij brengt in beeld waar binnen organisaties het laaghangend fruit zit op het gebied van remanufacturing en welke eerste stappen bedrijven kunnen zetten.
Het bedrijfsbezoek is exclusief voor Machevo-leden, start om 14.00 uur en wordt afgesloten met een netwerkborrel. Aanmelden kan door een mail te sturen naar . Er is plek voor maximaal 25 bezoekers.


